technologie potisku na míru

Zajistíme Vám profesionální potisk reklamních předmětů dle Vašich potřeb. Vyberte si konkrétní produkt a nechte si doporučit vhodnou technologii. 

Níže se můžete seznámit s dostupnými technologiemi, které Vám pomůžou ještě lépe zviditelnit Vaši firmu.

Obrázek

Sublimace

Jedna z nejmodernějších technologií umožňuje celoplošný potisk chladivých šátků a ručníků. Výhodou sublimačního tisku jsou nízké náklady na tisk malých sérií, kdy se cena odvíjí pouze od velikosti potisku.

Transfer

Transferový tisk je vhodný pro textil složitějších tvarů a vícebarevných motivů. Motiv je nejprve vytištěn sítotiskem na přenosový papír, z kterého se pomocí speciálního transferového lisu přenese na konkrétní předmět.

Obrázek
Obrázek

Výšivka

Přestože se nejedná o potiskovou metodu, patří výšivka mezi tradiční technologii aplikace motivu na textil. Je to kvalitní a trvalá forma prezentace, která v mnohém překonává tiskové technologie.

Embosování

Tato technologie je vhodná pro antibakteriální ručníky Super Dry a Mega Dry. Logo se razí speciálně vyrobenou raznicí a za pomoci teploty a tlaku vzniká reliéfní logo, které vystupuje z materiálu.

Obrázek
Obrázek

Tampónový tisk

Jedná se o nejvyužívanější metodu potisku drobných předmětů, protože poskytuje vysokou přesnost barev a rozlišení tisku. Výhodou je možnost potisku rozměrově menších předmětů atypických tvarů.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.